Plan targów EKOGALA 2018

Nazwa wystawcy Nr stoiska
Adventure Jacek Karnasiewicz  BOKS 24
AFP Business International Małgorzata Pasternak 109
AGRO POLSKA  2
AGROTARGI, PPHU Sawa-Expo Stanisław Sawa 103
Agroturystyka "Chatka Dyziówka" 60
Andrea Iryna Urbańczyk 97
Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach 59
ARiMR w Rzeszowie 110 a
Bacówka u Wiecha Wiesław Wróblewski 74
Bar Cukierniczy Maria Siej 84
Baszpol 67
Bieszczadzka Spiżarnia  BOKS 28
Bio-concept Plus Andrzej Brzyski 42 a
Boska Dolina Antoni Bosek 90b
CDR w Brwinowie oddział w Radomiu 72
Centrum Wspierania Zmian Żywieniowych 42
Cocomilo Sp.z o.o.  BOKS 28
DEKOR-ART. Marzena Oleś 52
Dorota Mazurak Lawendowa  Winnica 50
Dyplomowany Naturopata 107
EcoFarm 36
Effect Urszula Piekarska 14
Ekogwarancja PTRE 48
Ekologiczne Gospodarstwo Ogrodniczo-Sadownicze Stanisław Kurowski 100
Ekologiczne Gospodarstwo Rolne B.M.Gumienny 41
Ekologiczne PPHU "BIO-EKO" Marian Wójtowicz 79
Eko-Młyn Kazimierz Jachymski 33
Ekovita Wit Witkowski BOKS 25
Energomat Robert Matuszewski  BOKS 25
EXPORT – IMPORT Ryszard Grabowski  BOKS 27
F.H.O. Andrzej Putyra BOKS 5a
F.H.U.P.RAVIX s.c. 19
Farma Świętokrzyska 29
FHU GROTA Krzysztof Paradowski 77
FHU Massala Serownia Podłazy 56
Fundacja Osób zagrożonych wykluczeniem społecznym "ASYK" 39
Fundacja Zdrowi z Natury -Nineczka Majóweczka naturalne kosmetyki z Serca Bieszczad 108
Gospodarstwo Ekologiczne "ZUZA" 55
Gospodarstwo ekologiczne Figa 73
Gospodarstwo Ekoturystyczne EkoChatka 44
Gospodarstwo Pszczelarskie "EKO-BAŁON" Krzysztof Bałon 86
Gospodarstwo Rolne Janina i Bolesław Bobak 57
Gospodarstwo Rolne Ryś Podkarpacki 101
Greco products 17
Janina Czaban Sama Dobroć 47
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego 4
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA Oddział terenowy w Rzeszowie 5
Lasy Państwowe 110
Leda Ser 63
LGD „Kraina Nafty” 91
Lokalna Grupa Działania "Zielone Bieszczady" /Agroturystyka 92
Lokalna Organizacja Turystyczna "Wrota Karpat Wschodnich" 78
Masarnia OSIP Wierzawice 104
Mat-Trade 32
Matyl Feinkost 13
Messier Marlena Kuczmarska 111
Miasto Partnerskie Chmielnicki 8
Miasto Partnerskie Iwano-Frankiwsk 12
Miasto Partnerskie Lwów 10
Miasto Partnerskie Łuck 11
MIR –LEK sp. z o.o. 51
Naturatur Robert Janowski 54
Naturia s.c. 62
NOMAK Małgorzata Kołodziej 83
Orzech 49
OSM w Jasienicy Rosielnej 35
Owocowe Smaki 23
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa W Krośnie 3
Pasieki Ekologiczne Barzyk-Bańkowski 64
Perfekt cool 102
Pij Noni Joanna Laskowska 18
Podkarpackie Stowarzyszenie Agroturystyczne Gospodarstwa Gościnne 45
PODR w Boguchwale 82
Polska Ekologia 22
PPH Kiełtyka G. Kiełtyka 68
PPHU "AWB" Alina Becla 81
PPHU LYNX Bogdan Ryś 75
PPUH Tłocznia Maurer 90
Przedsiębiorstwo Nasienne „Centrala Nasienna”  BOKS 27
Radosna Zagroda Agroturystka 16
Radziowi Sp z o.o. 76
Region Autonomiczny Kuangsi-Czuang  38
Renata Grabowska Gospodarstwo ekologiczne 80
Rodzinne Gospodarstwo Ekologiczne "Nasza Przyszłość" Michał Buksa" 93
Rol-Apis-Bud 98
Rumunia-Suczawa, Suceava County Council 91a
Ryszard Nowak Pasieka Nieznajowa 58
'Serowy Raj" Domki Góralskie Bukowiec Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne 69
Sery u Sowy 89
SHAMASA Magdalena Łomozik 99
Smak Natury 46
SPRP GAL LPMŁ Marek s.j. 53
Stowarzyszenie Ekogal 66
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "PROCARPATHIA" 71
Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej Eko Dar 31
Suszarnia warzyw i owoców Józef Cebula 7
Symbio Polska S.A. 30
Szkoła Dobrego Smaku Sp. z o.o. 90 a
Taygetos Virgin Jolanta Dudek  BOKS 26
TOP PRODUKT Sp. z o.o. 65
UNIGE 44
Uniwersytet Rzeszowski 105
Wapiennik Węgierka Krystyna Malmuk 106
Wartus Mariusz Bryk  BOKS 26
WIHARS w Rzeszowie 15
Winnice Pradoliny 34
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie 97 a
Województwo Lubelskie 87
Województwo Małopolskie 94
Województwo Mazowieckie 85
Województwo Świętokrzyskie 96
Zakład Mięsny Wasąg 43
Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie 70
Złoto Polskie 61